Susisiekite su mumis
  Dezinsekcija, arba vabzdžių kontrolė

  Bene dažniausiai mūsų klientams problemų sukelia vabzdžiai.
  Tai didžiausia kenkėjų grupė, varijuojanti ne tik savo dydžiu, bet ir maitinimosi, elgesio, prisitaikymo prie aplinkos ypatybėmis.
  Vabzdžiai gadina ne tik maisto produktus, bet ir pastatų konstrukcijas ar dekoro elementus, kenkia muziejų kolekcijoms, teršia maisto produktus, perneša ligų sukėlėjus. Nepamirškime, kad kai kurie vabzdžiai ne tik dirgina žmones, bet ir kanda: pavyzdžiui, su vapsvomis turėtume būti ypač atsargūs, nes jos gali rimtai pakenkti žmonių sveikatai ir verslui.
  Būtent dėl vabzdžių įvairovės „Credo“ specialistai naudoja įvairius insekticidus ⎯ cheminius preparatus, skirtus kovoti su vabzdžiais kenkėjais. Svarbiausia – galime parinkti tokius preparatus, formuliacijas ir veikliąsias medžiagas, kad jų efektas kontroliuojamiems vabzdžiams būtų geriausias, o keliamas pavojus – mažiausias.
  Vykdydami vabzdžių kontrolę, mūsų specialistai gali parinkti individualius kontrolės metodus, tinkamus vienai ar kitai situacijai, prisitaikydami prie klientų verslo specifikos.
  Pasirenkame tinkamiausią sprendimą pagal jūsų poreikius.
  Mums nekontroliuojamų vabzdžių kenkėjų – nėra!
  Norėdami išsamiau aptarti iškilusias problemas ir mūsų paslaugas kiekvienu konkrečiu atveju, skambinkite dabar tel. +370 46 310302.
  Image
  Image

  Susisiekite su mumis