Susisiekite su mumis
  Paukščių kontrolė

  Nepaisant didžiulės paukščių svarbos ekosistemoms, kai kurios jų rūšys naikina derlių, teršia pastatus, kelia nepatogumų žmonėms, taip atnešdami didelių ekonominių nuostolių ir darydami neigiamą poveikį žmonių ir gyvūnų sveikatai.
  Pabrėžtina, kad paukščių kontrolė nesusijusi su jų žudymu. Kaip ir visa integruota kenkėjų kontrolė, taip ir paukščių kontrolė reiškia ne sunaikinimą, bet apsisaugojimą nuo nepageidaujamo ar žalingo poveikio.

  Ar turite problemų su į jūsų patalpas skrendančiais ar patalpose lizdus sukančiais paukščiais? Išbandėte visas priemones, bet vis tiek nesulaukėte rezultato? „Credo“ specialistai jums padės rasti geriausią sprendimą:

  • paukščių atbaidymas mechaninėmis priemonėmis, pavyzdžiui, spygliais ir kitomis priemonėmis (taip pat nuo laivų ir jachtų);
  • paukščių baidymas fiziniais metodais, pavyzdžiui, garsiniais, ultragarso impulsais, lazerinėmis sistemomis ir pan.;
  • vizualinių repelentų naudojimas;
  • visų šių sistemų derinimas ir pritaikymas konkrečiai situacijai;
  • konsultacijos paukščių kontrolės klausimais.
  Mūsų sprendimai naudojami namuose, biuruose, gamyklose, tiltuose ir žemės ūkio pramonėje. Gyvenamieji namai ir pastatai dažnai būna paukščių grobis. Ant stogo ir nutekamųjų vamzdžių tupintys paukščiai išmargina pastato fasadą. Be to, kai paukščiai veisiasi kiemuose ir soduose, atsiranda daug išmatų. Siūlome efektyvius sprendimus. Apžiūrėsime jūsų turtą ir pateiksime patarimų, atsižvelgdami į visus privalumus ir trūkumus. Atsižvelgiant į išvaizdą ir efektyvumą, bus vertinami skirtingi sprendimai. Apsauga nuo kregždučių išmatų. Sprendimai paplūdimio namams, baseinams ir viloms. Sprendimai apsaugai nuo genių.
  Gamyklos ir biurai
  Didelių sandėlių ir gamyklų plotai traukia paukščius, nes juose patogu perėti. Paukščiai nepaiso įrangos ir medžiagų. Siūlome efektyvius sprendimus. Susipažinsime su jūsų turtu ir patarsime, įvertinę visus privalumus ir trūkumus. Įvertinsime skirtingus sprendimus, atsižvelgdami į išvaizdą ir efektyvumą. Architektūriniams fasadams reikia akių lygio paukščių kontrolės sprendimų. Šiuolaikiniams plieniniams ir stikliniams fasadams reikalingi labai efektyvūs paukščių kontrolės sprendimai, harmoningai derantys su bendru pastato vaizdu. Veiksmingi paukščių kontrolės sprendimai daugiaaukštėms automobilių stovėjimo aikštelėms. Daugiaaukštės automobilių stovėjimo aikštelės yra vietos, kur paukščiai formuoja kolonijas, randa prieglobstį ir suka lizdus. Mūsų sprendimai padės išspręsti šias problemas. Saugokite sandėlio duris nuo paukščių. Paukščiai mėgsta sukti lizdus dideliuose pramoniniuose pastatuose. Kad paukščiai nepatektų į gamyklos patalpas, priešais įėjimą įrengiamos didelės dryžuotos užuolaidos.
  Viešieji pastatai ir didelės pramonės įmonės
  Balandžiai dažnai būna viešosiose vietose, ypač miestų centruose, nes būtent ten jie randa maisto. Paukščius vilioja ir didelės pramonės įmonės, pavyzdžiui, elektrinės, sąvartynai, nuotekų valymo įrenginiai ir tiltai. Siūlome efektyvius sprendimus. Susipažinsime su jūsų turtu ir patarsime, įvertinę visus privalumus ir trūkumus. Įvertinsime įvairius sprendimus, atsižvelgdami į išvaizdą ir efektyvumą. Paukščių apsauga po tiltais. Apsauga nuo atliekų sąvartynų. Paminklų apsauga.
  Image
  Image

  Susisiekite su mumis