Susisiekite su mumis
  Fumigacija

  Fumigacijos paslaugas mūsų specialistai teikia jau ilgai. Nuolat mokomės ir atnaujiname savo žinias, kad galėtume pasiūlyti profesionalias fumigacijos paslaugas.
  Fumiguojame naudodami fosfiną. Fumigacija dujiniu fosfinu yra efektyviausias būdas kontroliuoti grūdų ir jų produktų, medienos ir medienos gaminių, sandėliuojamų produktų, medvilnės ir iš jos pagamintų produktų kenkėjus.
  Fumigacija veikia kenkėjus net sunkiai prieinamose slėptuvėse nepakenkiant fumiguoto maisto kokybei.
  Fumiguojant sunaikinami ne tik suaugę vabzdžiai, bet ir jų kiaušinėliai, lervos bei lėliukės.
  Fumigacija gali būti atliekama patalpose (pastatuose, sandėliuose) arba specialiosiose talpyklose (konteineriuose, angaruose, cisternose).
  Mūsų įmonė turi didelę drabužių, automobilių, čiužinių, kartoninių dėžių ir kitų gaminių fumigacijos patirtį.
  Medienos fumigavimas.
  Mediena fumiguojama siekiant pašalinti medienos kenkėjus. Dezinfekcijos specialistai per fumigavimo procedūrą sunaikina ir suaugusius vabzdžius, ir jų lervas bei kiaušinėlius.
  Mūsų įmonė gali pasiūlyti medienos fumigaciją, išduoti sertifikatą eksportuojamai medienai ar jos gaminiams ir užtikrinti sėkmingą jūsų įmonės veiklą.
  Grūdų ir jų produktų fumigavimas.
  Saugomų produktų kenkėjai dažniausiai plinta būtent su gabenamais sausais maisto produktais ar jų žaliava. Produktas gali būti užkrėstas kenkėjais bet kur: sandėliuose, jį gabenant, gamyklose, kuriose perdirbamos žaliavos ar apdorojami patys produktai, pakavimo įrangoje ir pan.
  Apruošiame tokias žaliavas ar pačią produkciją fosfino dujomis, siekdami apsaugoti sandėliuojamus produktus.
  Jūrinių konteinerių ir kitų talpyklų fumigavimas.
  Fumiguojame konteinerius ir kitas talpyklas, kad nuo kenkėjų invazijos apsaugotume juose laikomus produktus ir žaliavas.
  Fumigavimas laivuose.
  Remdamiesi įmonės specialistų patirtimi, savo klientams galime pasiūlyti fumigacijos paslaugas laivuose, reikalingas importuojamoms ar eksportuojamoms prekėms apsaugoti nuo kenkėjų.
  Nuolat atnaujindami savo žinias, galime užtikrinti, kad mūsų paslaugų kokybė atitinka vietinius ir tarptautinius standartus.
  Norėdami išsamiau aptarti iškilusias problemas ir mūsų paslaugas kiekvienu konkrečiu atveju, skambinkite dabar tel. + 370 46 310 302.
  Image
  Image

  Susisiekite su mumis