Page image

Biurai ir visuomeninės paskirties objektai

Pagrindinis šio segmento reikalavimas yra pastato atsparumas kenkėjams tiek iš išorės, tiek patalpų viduje. Saugumo ir švaros laikymasis yra vienas iš pastatus ir patalpas tvarkančių žmonių prioritetų. Paklausiausia paslauga yra paukščių kontrolė, tačiau svarbios ir graužikų bei vabzdžių kontrolės paslaugos. Jas profesionaliai teikia UAB „Credo“ specialistai.
Ko tikisi ir ką gauna mūsų klientai?
⎯ Visi kontrolės darbai bus atliekami ne darbo valandomis.
Teikdami paslaugas, „Credo“ specialistai visuomet derina klausimą dėl laiko. Dirbame visą parą.
⎯ Gauti vertingų patarimų kenkėjų valdymo klausimais.
Kenkėjų kontrolė apima ne tik jų naikinimą, bet ir stebėjimą. Laiku pateikta informacija apie pasirodžiusį kenksmingą organizmą padeda daug greičiau ir paprasčiau išspręsti kilusią problemą. Tuo klausimu dažniausiai pagelbėja įmonių darbuotojai, tad jų švietimui kenkėjų atpažinimo klausimais skiriame labai didelį dėmesį – organizuojame darbuotojų mokymus.
⎯ Reguliarios ataskaitos apie atliktą darbą.
Kadangi vadovaujamės EN 16636:2015 „Kenkėjų kontrolės paslaugos – reikalavimai ir kompetencijos“ nuostatomis, nuolat atsiskaitome klientui apie atliktus darbus, vykdome vidaus audito, o jei būtina – ir išorės audito procedūras.
⎯ Skubaus atsako, jei randama naujų kenkėjų.
Taip, nes mes patys tuo suinteresuoti: bet kuriam kenkėjui įsikūrus objekte, jo kontrolė tampa sudėtingesnė ir kenksmingesnė aplinkai ir žmonėms.
Kaip veikia „Credo“ kenkėjų kontrolės tarnyba?
Mums labai svarbu, kad prireikus klientas būtų šalia, tad sukūrėme „Credo“ greitojo pranešimo sistemos duomenų bazę, taigi klientai gali ne tik susipažinti su atliktų darbų ataskaitomis, bet ir užsisakyti neeilinę paslaugą.
Šiame sektoriuje gerų rezultatų pasiekiama naudojant ne cheminę, o fizinę ar mechaninę kontrolę, pavyzdžiui, insekticidines lempas, automatinius ir mechaninius „Credo“ spąstus graužikams naikinti.
Skubių pranešimų sistemos duomenų bazėje rodoma paslaugų kaina, todėl klientams gana lengva su mumis bendradarbiauti.
Image

Susisiekite su mumis