Page image

Žemės ūkis

Su kenkėjų problemomis galima susidurti įvairiose žemės ūkio srityse: nuo produkcijos auginimo iki jos saugojimo ir tiekimo į prekybos tinklus. Kenkėjai gali ne tik sumažinti pelną, užkrėsti ir sugadinti derlių, bet ir pakenkti jūsų turtui.
Graužikai yra pagrindinė žemės ūkio produkcijos gamybos problema, nes dėl jų žmonės patiria akivaizdžių nuostolių. Jų destruktyvūs veiksmai daro didelę žalą: jie gadina sandėlių pastatus, formuodami sienose skyles, graužia laidus, o tai gali sukelti trumpąjį jungimą ar gaisrą, o dėl pažeistų vamzdžių patvinsta patalpos.
Sezoniniai kenkėjai taip pat pavojingi ⎯ dažniausiai tai skraidantys vabzdžiai, pavojingų ligų nešiotojai, dėl kurių kenčia ne tik žmonės, bet ir naminiai gyvūnai
„Credo“ turi didelę žemės ūkio kenkėjų kontrolės ir valdymo patirtį. Įmonės darbuotojai pataria ūkininkams, kaip kovoti su kenkėjais, kad sumažintų jų invazijos riziką, taip pat siūlo įvairių sprendimų, susijusių su graužikų, vabzdžių ir paukščių kontrole.
Įmonė taip pat vykdo sandėliavimo patalpų ir grūdų saugyklų priežiūros darbus ne tik naikindama esamus kenkėjus, bet ir vykdydama prevencines kontrolės procedūras, kad patalpos būtų apsaugotos nuo galimos kenkėjų invazijos ir atitiktų visus sveikatos reikalavimus.
Image

Susisiekite su mumis