Page image

Laivininkystė ir jūrininkystė

Jūrų pramonė yra pavojingiausias sektorius kalbant apie įvairių egzotinių kenkėjų rūšių platinimą visame pasaulyje: vabzdžius ar jų kiaušinėlius, graužikus galima lengvai ir nepastebimai gabenti laivuose ir kroviniuose.
Ir patys kenkėjai gali sudaryti daug nepatogumų ne tik prekybiniuose, bet ir kruiziniuose laivuose. Kai kenkėjai nekontroliuojami, jie gali pakenkti jūsų keleivių ir įgulos gerovei. COVID-19 pandemija įrodė, kad laivų dezinfekavimas ar sanitarija yra pagrindinis laivų savininkų ir operatorių prioritetas. „Credo“ kenkėjų kontrolės specialistų komanda padės išnaikinti kenkėjus ir dezinfekuoti laivą.

„Credo“ kenkėjų kontrolės specialistai ne tik naikina kenkėjus, bet ir rengia mokymus bei supažindina, kaip išvengti kenkėjų invazijos.

Ko tikisi ir ką gauna mūsų klientai?

⎯ Aukštos kokybės kenkėjų kontrolės paslaugų.
Stengiamės, kad jos atitiktų aukščiausius keliamus reikalavimus. Kenkėjų kontrolės paslaugas teikiame vadovaudamiesi ES normos EN 16636:2015 „Kenkėjų kontrolės paslaugos – reikalavimai ir kompetencijos“ nuostatomis.
⎯ Plataus teikiamų paslaugų spektro ir įvairių naikinimo būdų.
Nuolat papildome savo priemonių, įrangos ir metodų arsenalą, kad kenkėjų problema būtų išspręsta ne tik kuo greičiau, bet ir kuo saugiau bei profesionaliau, tad naudojame pažangiausias ir saugiausias naujas technologijas ir inovatyvias kenkėjų naikinimo ir jų invazijos išvengimo priemones.
⎯ Gauti vertingų patarimų kenkėjų valdymo klausimais.
Kenkėjų kontrolė apima ne tik jų naikinimą, bet ir stebėjimą. Laiku pateikta informacija apie pasirodžiusį kenksmingą organizmą padeda daug greičiau ir paprasčiau išspręsti kilusią problemą. Tuo klausimu dažniausiai pagelbėja įmonių darbuotojai, tad jų švietimui kenkėjų atpažinimo klausimais skiriame labai didelį dėmesį – organizuojame darbuotojų mokymus.
⎯ Skubaus atsako, jei randama naujų kenkėjų.
Taip, nes mes patys tuo suinteresuoti: bet kuriam kenkėjui įsikūrus objekte, jo kontrolė tampa sudėtingesnė ir kenksmingesnė aplinkai ir žmonėms.

Image

Susisiekite su mumis