Page image

Maisto produktų gamyba

Klientai kelia didelius reikalavimus ir standartus maisto produktų gamybai, nes to reikalauja ne tik kontroliuojančiosios institucijos, bet ir platintojai bei galutiniai vartotojai. Reguliariai atliekami išorės ir vidaus auditai patvirtina aukštą mūsų teikiamų paslaugų kokybės lygį maisto pramonės įmonėse. Maisto tiekimo grandinėje taip pat svarbi aplinka: jei atkreipsime dėmesį į galimas kenkėjų invazijos priežastis, tada jų naikinimo paslaugų išlaidos bus mažos, palyginti su nuostoliais, kurių gali atsirasti dėl kenkėjų poveikio. Šiuo metu norint apsaugoti aplinką didelis dėmesys skiriamas žaliavų perdirbimui.
Vykdome kenkėjų kontrolės procedūras įvairiose maisto pramonės įmonėse: paukštininkystės, žuvų perdirbimo, gėrimų, pieno produktų, konditerijos gaminių gamybos.

 

Ko tikisi ir ką gauna mūsų klientai?

⎯ Iniciatyvos ir prevencinių priemonių rinkinio bei patarimų.
Tai mūsų prioritetai, ir jiems stengiamės nenusižengti.
⎯ Ilgalaikio bendradarbiavimo su patikimu partneriu.
Stengiamės iš visų jėgų, kad abipusis bendradarbiavimas būtų tęstinis ir ilgalaikis – kenkėjų kontrolės problemos visuomet greičiau ir lengviau išsprendžiamos, kai atliekamos su situacija gerai susipažinusių specialistų.
⎯ Aukštos kokybės kenkėjų kontrolės paslaugų.
Stengiamės, kad paslauga atitiktų aukščiausius keliamus reikalavimus. Kenkėjų kontrolės paslaugas teikiame vadovaudamiesi ES normos EN 16636:2015 „Kenkėjų kontrolės paslaugos – reikalavimai ir kompetencijos“ nuostatomis.
⎯ Įsitikinimo, kad paslaugų teikėjas gerai žino teikiamų paslaugų tvarką, išorės ir vidaus audito reikalavimus, taip pat VMVT maisto gamybai keliamus reikalavimus.
Vykdydami veiklą, vadovaujamės naujausiais norminiais aktais, reglamentuojančiais maisto produktų saugos reikalavimus, dalyvaujame įvairiuose mokymuose ir seminaruose, rengiamuose VVSPT ir VMVT specialistų.
⎯ Plataus teikiamų paslaugų spektro ir įvairių naikinimo būdų.
Nuolat papildome savo priemonių, įrangos ir metodų arsenalą, kad kenkėjų problema būtų išspręsta ne tik kuo greičiau, bet ir kuo saugiau bei profesionaliau.

Kaip veikia „Credo“ kenkėjų kontrolės tarnyba?
„Credo“ nedelsdama reaguoja į klientų reikalavimus ir pataria visais sanitarijos, higienos ir įrangos naudojimo klausimais.
Visas šias paslaugas teikia profesionalūs „Credo“ kenkėjų kontrolės specialistai.
Įdiegėme „Credo“ greitųjų pranešimų sistemos duomenų bazę, taigi klientai gali peržiūrėti atliktų procedūrų ir jų rezultatų ataskaitas.
„Credo“ paslaugos apima ne tik kenkėjų naikinimą, bet ir prevencines priemones.
Šiuo etapu „Credo“, teikdama paslaugas, vadovaujasi EN 16636:2015 „Kenkėjų kontrolės paslaugos – reikalavimai ir kompetencijos“ nuostatomis.
Image

Susisiekite su mumis