Page image

Didmeninė ir mažmeninė prekyba

Kenkėjams išgyventi reikia trijų dalykų: maisto, vandens ir pastogės. Gerai aprūpintame prekybos centre gausu visų trijų išvardintų dalykų. Dėl didelio parduotuvių dydžio, intensyvaus pirkėjų aktyvumo, reguliaraus maisto pristatymo ir atsargų kaupimo kenkėjai turi daug galimybių patekti į parduotuves, užteršti maistą ir pakenkti prekybos centro reputacijai.
Dažniausiai prekybos centruose pasitaiko rudųjų tarakonų, pelių, musių, įvairių saugomų produktų kenkėjų ir paukščių. Kiekvienas iš jų kelia nemažai pavojų sveikatai ir turtui. Kenkėjai prekybos centruose dažniausiai pasitaiko konditerijos skyriuose, kepyklose, mėsos skyriuose, po lentynomis, birių maisto produktų dėžutėse, darbuotojų poilsio vietose, krovos zonose, šiukšliadėžėse ir šiukšlių surinkimo vietose.
Ko tikisi ir ką gauna mūsų klientai?
⎯ Iniciatyvos ir prevencinių priemonių rinkinio bei patarimų.
Tai mūsų prioritetai, ir jiems stengiamės nenusižengti.
⎯ Aukštos kokybės kenkėjų kontrolės paslaugų.
Stengiamės, kad jos atitiktų aukščiausius keliamus reikalavimus. Kenkėjų kontrolės paslaugas teikiame vadovaudamiesi ES normos EN 16636:2015 „Kenkėjų kontrolės paslaugos – reikalavimai ir kompetencijos“ nuostatomis.
⎯ Įsitikinimo, kad paslaugų teikėjas gerai žino teikiamų paslaugų tvarką, išorės ir vidaus audito reikalavimus, taip pat VMVT maisto produktams prekybos vietose keliamus reikalavimus.
Savo veikloje vadovaujamės naujausiais norminiais aktais, reglamentuojančiais maisto produktų saugos reikalavimus, dalyvaujame įvairiuose mokymuose ir seminaruose, rengiamuose VVSPT ir VMVT specialistų.
⎯ Plataus teikiamų paslaugų spektro ir įvairių naikinimo būdų.
Nuolat papildome savo priemonių, įrangos ir metodų arsenalą, kad kenkėjų problema būtų išspręsta ne tik kuo greičiau, bet ir kuo saugiau bei profesionaliau.
⎯ Visi kontrolės darbai bus atliekami ne darbo valandomis.
Teikdami paslaugas, „Credo“ specialistai visuomet derina klausimą dėl laiko. Dirbame visą parą.
⎯ Gauti vertingų patarimų kenkėjų valdymo klausimais.
Kenkėjų kontrolė apima ne tik jų naikinimą, bet ir stebėjimą. Laiku pateikta informacija apie pasirodžiusį kenksmingą organizmą padeda daug greičiau ir paprasčiau išspręsti kilusią problemą. Tuo klausimu dažniausiai pagelbėja įmonių darbuotojai, tad jų švietimui kenkėjų atpažinimo klausimais skiriame labai didelį dėmesį – organizuojame darbuotojų mokymus.
⎯ Reguliarios ataskaitos apie atliktą darbą.
Kadangi vadovaujamės EN 16636:2015 „Kenkėjų kontrolės paslaugos – reikalavimai ir kompetencijos“ nuostatomis, nuolat atsiskaitome klientui apie atliktus darbus, vykdome vidaus audito, o jei būtina – ir išorės audito procedūras.
⎯ Skubaus atsako, jei randama naujų kenkėjų.
Taip, nes mes patys tuo suinteresuoti: bet kuriam kenkėjui įsikūrus objekte, jo kontrolė tampa sudėtingesnė ir kenksmingesnė aplinkai ir žmonėms.
Kaip veikia „Credo“ kenkėjų kontrolės tarnyba?
„Credo“ nedelsdama reaguoja į klientų reikalavimus ir pataria visais sanitarijos, higienos ir įrangos naudojimo klausimais.
Visas šias paslaugas teikia profesionalūs „Credo“ kenkėjų kontrolės specialistai.
„Credo“ paslaugos apima ne tik kenkėjų naikinimą, bet ir prevencines priemones.
UAB „Credo“, teikdama paslaugas, vadovaujasi EN 16636:2015 „Kenkėjų kontrolės paslaugos – reikalavimai ir kompetencijos“ nuostatomis.
Manome, kad pažangi kenkėjų kontrolės įmonė, kurios techniniai darbuotojai kas savaitę tikrins ir kovos su kenkėjais, visuomet užsiims kliento darbuotojų švietimu ir jų budrumo ugdymu. Tik taip kenkėjų kontrolės procedūros bus efektyvios. Prekybos objektų ir centrų vadovai daro didelę klaidą, nesuteikdami darbuotojams pakankamai žinių, koks jų vaidmuo valdant kenkėjus ir kalbant apie maisto saugumą, taip pat kokia svarbi gaunamų produktų patikra. Visuomet padedame klientui išvengti panašaus pobūdžio problemų: mūsų organizuojamų mokymų tikslas – kliento darbuotojų supažindinimas su kenkėjais ir galimais apsisaugojimo nuo jų būdais.
Padėsime jums sukurti ir įgyvendinti geriausią kenkėjų pašalinimo ir neprisileidimo programą (integruotos kenkėjų kontrolės programą), kurioje derinami patikimi ir sveiku protu paremti kenkėjų naikinimo ir kontrolės sprendimai. Kenkėjų kontrolės specialistas padės nustatyti visas galimas problemines sritis, įvertinti sanitarines sąlygas ir nurodys problemiškas vietas, kurias reikėtų pakeisti ar pašalinti.
Image

Susisiekite su mumis