Page image

Kavinės, barai, restoranai ir kitos maitinimo paslaugos

Kenkėjų kontrolės klausimų sprendimas, atsižvelgiant į VMVT reikalavimus, yra pagrindinis sanitarijos reikalavimų laikymosi veiksnys. Šioje srityje, kaip ir daugelyje kitų, kenkėjai yra didelė problema, ir jų kontrolė yra labai svarbi. Paprastai barų ir restoranų vadovai neturi laiko spręsti šių problemų. Štai kodėl „Credo“ ekspertai visada jums padės. Šiai pramonei reikalingos veiksmingos ir nebrangios kenkėjų kontrolės paslaugos. Šių įstaigų reputacija yra labai svarbi tiek mūsų klientams, tiek lankytojams. Todėl prevencinių priemonių kompleksas yra daug svarbesnis už biocidų (kenksmingų gyvų organizmų naikinimo priemonių) naudojimą.
Ko tikisi ir ką gauna mūsų klientai?
⎯ Ilgalaikio bendradarbiavimo ir patikimo partnerio.
Nuo pat įmonės veiklos pradžios vadovaujamės šiuo principu ir nesiruošiame jo atsisakyti.
⎯ Ekonomiškai efektyvių pasiūlymų.
Tai vienas iš prioritetų teikiant paslaugas šio sektoriaus įmonėms.
⎯ Aukštos kokybės kenkėjų kontrolės paslaugų.
Įmonės specialistai nuolat gilina žinias mokymuose ir pratybose, tad stengiamės, kad mūsų paslaugos atitiktų pačius aukščiausius srities reikalavimus.
⎯ Konfidencialumo.
To reikalauja ir EN 16636:2015 „Kenkėjų kontrolės paslaugos – reikalavimai ir kompetencijos“ nuostatos, kurios yra labai svarbios mūsų įmonės veiklai.
Kaip veikia „Credo“ kontrolės tarnyba?
„Credo“ nedelsdama reaguoja į klientų pranešimus bei reikalavimus ir, laikydamasi kenkėjų kontrolės įstatymų, teikia patarimus, kaip naudoti higieninę ir sanitarinę įrangą.
Visa tai atliekama profesionaliai ir taip, kad barų ir restoranų lankytojai net nepastebėtų mūsų įmonės specialistų. Ir tai yra svarbus dalykas šioje srityje.
Pristatėme „Credo“ greitojo pranešimo sistemos duomenų bazę, taigi klientai gali peržiūrėti atliktų darbų ataskaitas.
„Credo“ siūlo ne tik kenkėjų kontrolės paslaugas, bet ir prevencines priemones.
Šiuo metu „Credo“ diegia aplinkosaugos vadybos sistemos ISO 14001: 2004 standartą.
Image

Susisiekite su mumis